Możliwośc przeprowadzania testów w sklepie

Aby móc porównać różne urządzenia, stworzyliśmy w naszym sklepie możliwość ich testów. Oferujemy świetne studio w którym możesz porównywać różne monitory odsłuchowe aby dokonać dobrego wyboru. Masz możliwość sprawdzenia także swojego ulubionego kontrolera MIDI z różnymi DAWami (Digital Audio Workstation - programy do tworzenia muzyki.)

Możesz także przetestować dużą ilość słuchawek przeznaczonych dla Djów, studia oraz HiFi. Nie możesz także przeoczyć wielkiego wyboru sprzętu dla studia nagraniowego, w szczególności syntezatorów czekających na sprawdzenie. Z radością odpowiemy na każde pytanie i doradzimy w każdej sprawie.

Oferujemy także urządzenia demonstracyjne. Usługa ta przeznaczona jest dla osób które chciałyby wypróbować dane urządzenie w domu, w własnym studio. Ta specjalna usługa pozwala dobrać klientowi tego czego najbardziej potrzebuje.

Aby móc skorzystać z tej opcji należy spełnić te warunki:

Urządzenie demonstracyjne które wybierzesz będzie dostarczone na życzenie od producenta lub będzie to jednostka demonstracyjna z naszego sklepu. Powinno to być urządzenie o dużej wartości. Wypożyczamy urządzenie na tydzien po wpłacie zaliczki. W przypadku wpłaty zaliczki zalecamy kartę kredytową, którą obiążymy, a następnie zwrócimy na nią zaliczke bez zbędnych kosztów dla klienta.

Jeśli chciałbyś spotkać się z jednym z naszych specjalistów i przeprowadzić z nim testy, jest to możliwe w każdym momencie. Wystarczy skontaktować się z naszym zespołem i ustalić preferowany termin.